The Ascent Sistem Gereksinimleri 2021

The Ascent 2021 çıkacak oyunlar listesinde. Oyunun net bir çıkış tarihi belli değil ve Xbox’a da gelecek bu oyun Cyberpunk 2077’ye benziyor diyebiliriz. Geliştiricisi Neon Giant ve yayıncısı Curve Digital olan The Ascent oyun etiketleri Aksiyon, Bağımsız, RYO, Macera ve Vahşet.

The Ascent Oyunu Hakkında Bilgiler

Oyun Geliştiricileri bu oyunu her yaştan insanlar oynamamalı düşüncesindeler. Neon Gaint oyunu her yaştan oynamak isteyenler için şöyle söylüyor; Yaptığımız oyun kan, şiddet ve kötü dil içeriyor. Dil desteği olarak da Türkçeyi desteklemiyor. İlginçtir 9 tane dil destekliyor bu oyun. Arayüz ve alt yazı olarak Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolca’sı, Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizce’si, Rusça, Basitleştirilmiş Çince. Ama arayüz, seslendirme ve alt yazı olarak sadece İngilizce’yi destekliyor.

Oyunun Türkçe ismine yükseliş diyebiliriz. Vales’in siberpunk dünyasında geçen bu oyun tek başınıza veya arkadaşınızla oynayabileceğiniz bir aksiyon Ryo’dur. Yerleşkenin adı The Ascent hoş geldiniz. Bu Metropol de yaratıklarla dolu ve tamamı The Ascent Group’a aittir. Sen herkesi köle gibi çalıştıran ama sen de şirkette işçi rolünde oynuyorsun. Görev yerine vardığınızda kendini bir anda felaket senaryosunda buluyorsun.

Gezegenin en büyük şirketini yani The Ascent Group kapanmıştır ve kimse neden kapandığını bilmiyor. Bu şirketin kapanması birçok sorunu beraberinde getirir. Güvenlik sistemleri çökmüş ve artık kimse güvende değil her yer tehlikeli bölge olarak nitelendirilir. Diğer şirketler bu durumu fırsat bilip kendi çıkarlarına göre hareket etmeye başlamıştır. Suç örgütleri ise kara borsadan protez organ ticaretlerini arttırmaya çalışıyorlardır. Bölgenizi kurtarmak için bu grupların kontrolü ele geçirmesine engel olmalı ve tüm bu olayların sebebini bulmalısınız.

https://www.youtube.com/watch?v=B9RDNLQ6Nlo

The Ascent Sistem Gereksinimleri

The Ascent sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum
– İşletim Sistemi: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Windows 10
– İşlemci: i3 processor or equivalent
– Bellek: 8 GB RAM
– Ekran Kartı: 760 GTX or equivalent
– Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen
– İşletim Sistemi: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Windows 10
– İşlemci: i7 processor or equivalent
– Bellek: 16 GB RAM
– Ekran Kartı: 2070 GTX or equivalent
– Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Yorum yapın