Pubg Taarruz Tüfekleri Nelerdir? (2021)

”Pubg Mobile taarruz tüfekleri nelerdir” diye merak mı ediyorsunuz? Yeni bir oyuncu olarak tüfeklerin işlevlerini bilmiyor musunuz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Saldırı esnasında kendinizi korumanız için donanımlı tüfekler PUBG’de mevcuttur.

Pubg silah M416 yani yüksek hasar gücüne sahip, hızlı ateşleyen mermi sistemi sayesinde en çok aranan tüfeklerden biridir.

Nadir bulunan Groza, sadece sandıkların içinden çıkıyor ve öldürme gücü son derece kuvvetlidir. Yakın mesafede tercih edilebilecek taarruz tüfeklerinden birisi.

Mermileri son derece hızlı olan M16A4, farklı mesafelerden çatışma için idealdir. PUBG’de yaygın bulunan saldırı tüfeğidir.

Standart bir tüfek olan AUG A3, birçok oyuncu tarafından kullanılıyor.

Pubg Taarruz Tüfekleri

Pubg silahları çeşitli oyuncular tarafından dikkatli bir şekilde kullanılır. Bu taarruz tüfekleri oyuncuların oyun performanslarını da artırmaktadır. Özellikle de standart bir taarruz tüfeği olan ve çok yaygın kullanılan AUG A3 ile oyuncular istedikleri performansı kolayca sergileyebilmektedir.

Eğer bir oyuncu, oyunda herkesin hızlı bir şekilde ölmesini arzuluyorsa bu “Pubg tüfek hangisi” diye bir soru sorabilir. Bu sorunun cevabı ise kesinlikle Groza’dır. Groza sayesinde istenilen performansa oyunda sahip olabilirsiniz. Bu oyuncuların Pubg oyun esnasında kurdukları düzen ile doğrudan ilgilidir.

Hangi silahı hangi amaçla kullanmak istiyorsanız, bu doğrultuda bir silah çeşidi kullanmalısınız.

 

Yorum yapın