Pubg Mobile Sezon 14 Tarihi ve Detayları

Pubg Sezon 14, 0.19.0 Güncellemesi ile beraber İOS ve Android’e geliyor. Pubg Mobile Sezon 14 Güncellemesi Temmuz’da Battle Pass sona ereceği için tahmini tarihin Temmuz’un 2. haftası sezon 14’ün gelmesi bekleniyor. Bitmek üzere olan sezon 13 Battle Pass görevlerini henüz bitirmeyenler için acele etmenizde fayda var.

Pubg Mobile Sezon 14 ne zaman Başlayacak?

Pubg Mobile Sezon 14, 13 Temmuz’da Battle Pass sona eriyor ve muhtemelen 12 Temmuz’da Sezon 14 güncellemesi oyuna gelecek. Ayrıca yama Temmuz ayının ilk haftası gelir ve Battle Pass oyuna daha sonra eklenir. Pubg Mobile 0.19.0 Güncellemesi Hakkında bilgileri konumuzun devamında bulabilirsiniz.

0.19.0 Güncellemesi

Merakla beklenen yeni sezon Ön güncellemesi Pubg 0.19.0 Güncellemesi için Twitter hesabından geliştiricilerin 7 Temmuz ile alakalı haberleri dolaşmakta. Ayrıca güncelleme ile birlikte yeni harita Livik oyuna eklenecek.

Sezon 14 Royall Pass Seviye Ödülleri ve Fragmanı

Bazı yabancı YouTube yayıncılarının Pubg Mobile Sezon 14 ile alakalı sızdırdıkları görüntüler mevcut. Bu bilgiler resmi olmasa’da kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca Oyunun teması ”Alev Kıvılcım” Sloganı ile Pubg Sevenlerle buluşacak. Devamında Pubg Mobile Sezon 14 Ödülleri yenilikler konumuzun devamında yer alıyor dilerseniz bir göz atabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=QA7C4n6oBsg&feature=emb_title

Sosyal Medya’da paylaşılan Sezon 14 için yeni kostüm, silah kaplamaları ve dahası aşağıda listelenmiştir.

Yorum yapın