Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Yanlışlıkla Açıklandı

2021 Senesinde en çok beklenen oyunlardan biri Assassin’s Creed Valhalla. Dün Instagram üzerinden yanlışlıkla paylaşılan bir görsel Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihini belli etmiş oldu.

Assassin’s Creed serisinin son yapımı olan Valhalla serisi heyecanla bekleniyor. Konusu özellikle Netflix’de yayınlanan Viking’s dizisinin sahnelerini andırıyor. Oyun bizlere Viking dönemindeki yaşamı ve maceraları en üst düzeyde yaşatmayı vaat ediyor. Akıllarda bu seri nasıl olacak gibi soru işaretleri vardı fakat Assassin’s Creed Valhalla yapımcıları tarafından oyun fragmanı ve bir kaç sızıntı ile kafalarda kalan soru işaretlerine bir nebze olsun cevap vermiş oldu. Ayrıca toplamda 2 adet oynanış videosunun sızdırılmasından sonra bu kezde yanlışlıkla Instagram üzerinden Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi açıklanmış oldu ve hemen paylaşım geri kaldırıldı.

https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/hpb6a3/november_17_release_date_according_to_a_now/?ref=share&ref_source=embed&utm_content=title&utm_medium=post_embed&utm_name=ac47633794b04c18a4e8d4a410c7783f&utm_source=embedly&utm_term=hpb6a3

Assassin’s Creed Valhalla resmi Instagram hesabı üzerinden bir kaç dakikalığına paylaşılan gönderide oyunun 17 Kasım 2021‘de çıkacağını belirten bir görsel vardı. Böylelikle Assassin’s Creed Valhalla 17 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One konsolları için çıkmış olacak. Ön sipariş vermek isteyenler ise şuan fiyatı Assassin’s Creed Valhalla PC 269 TL karşılığında ön sipariş verebilecekler. Son olarak Ubisoft’un Ufisoft Forwrd etkinliği esnasında çıkaracakları bir çok oyunun ismi ve çıkış tarihlerini açıklayacağı yönde söylentiler var ve etkinliğe katılanlara bedava Watch Dogs 2 Oyununu hediye edecekler. Etkiliği takip etmek isteyenler Ubisoft’un resmi YouTube kanalından izleyip hediye kazanma şansı yakalayabilirler.

Yorum yapın